Key Account Management

W ostatnich latach coraz więcej firm zajmujących się profesjonalnie sprzedażą decyduje się na posiadanie w swoich szeregach Key Account Managerów – pracowników odpowiedzialnych za kontakty z kluczowymi klientami, rozumianymi nie jako pojedyncze osoby, lecz instytucje. W sprzedaży B2B proces decyzyjny jest rozproszony, a na finalny sukces transakcji ma wpływ więcej niż jedna osoba. Cykl sprzedaży jest też znacznie dłuższy i gra się o większe stawki. Wiemy jak tym zarządzić! Zapraszamy na szkolenie „Strategiczna sprzedaż B2B, czyli katalizowanie zakupu w instytucjach”.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub wyślij maila

Nasze podejście

Sprzedaż B2B to zupełnie inna bajka niż sprzedaż personalna. Choć cały czas rozmawiamy z ludźmi, to trzeba zebrać kilka „tak” od różnych osób mających wpływ na decyzję i połączyć je w finalne TAK owocujące podpisaniem kontraktu. By tak się stało, trzeba opracować strategię, z której wynikają konkretne, zaplanowane działania. Pokazujemy jak to zrobić.

Co oferujemy?

Sprawdzony i praktyczny proces sprzedaży B2B w połączeniu z budowaniem kluczowych kompetencji skutecznych KAMów.

Niezbędna wiedza przekazywana będzie w postaci dyskusji moderowanych oraz wniosków z ćwiczeń wprowadzających dane zagadnienie.
W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z procesem strategicznego zarządzania współpracą z kluczowymi instytucjami, który przejdą krok po kroku, tworząc Account Plan dla swojej wybranej placówki lub na podstawie przygotowanego case study.